TanieLinieLotnicze.pl - O nas

Czym jest Tanie Linie Lotnicze?...

Tanie Linie Lotnicze to zaawansowana wyszukiwarka połączeń lotniczych i hoteli, indeksująca oferty wszystkich najważniejszych serwisów internetowych w branży turystycznej.


Tanie Linie Lotnicze wyszukuje najlepsze oferty z ponad stu serwisów internetowych.


Wystarczy jedno kliknięcie, aby znaleźć najlepsze oferty zarówno tanich, jak i tradycyjnych linii lotniczych oraz biur podróży.


Operatorami wszystkich przeszukiwanych serwisów są renomowane firmy, oferujące gwarancje przy zakupie.


Serwis Tanie Linie Lotnicze jest całkowicie bezpłatny. Ceny, jakie podajemy są identyczne z cenami, jakie można znaleźć w serwisach internetowych samych usługodawców.


Tanie Linie Lotnicze nie dolicza ani grosza do ceny, jaka podana jest w wynikach wyszukiwania.


W miarę możliwości staramy się podawać ceny uwzględniające wszystkie dodatkowe koszty, takie jak opłaty i podatki lotniskowe, koszty administracyjne, opłaty paliwowe itp.


Tanie Linie Lotnicze zbiera w jednym miejscu wszystkie oferty transportowe dla określonej trasy.


Odwiedzając Tanie Linie Lotnicze można w kilka sekund znaleźć informacje, których wyszukanie zajęłoby normalnie wiele godzin. Pozwala to zaoszczędzić zarówno czas, jak i pieniądze.


Tanie Linie Lotnicze korzysta z najnowocześniejszej technologii komputerowej i internetowej, starając się zawsze jak najlepiej zaspokoić potrzeby użytkowników.


Czym nasz serwis nie jest?...

  • Tanie Linie Lotnicze nie jest biurem podróży. Tanie Linie Lotnicze jest miejscem, w którym ci, którzy chcą kupić bilety lub wycieczkę spotykają się z tymi, którzy oferują takie usługi.
  • Tanie Linie Lotnicze nie prowadzi działalności handlowej.
  • Tanie Linie Lotnicze gromadzi w jednym miejscu oferty wielu biur podróży i linii lotniczych. Korzystając z linków na naszych stronach możesz łatwo trafić do serwisu wybranej firmy i tam dokonać rezerwacji.
  • Nasz serwis jest wolny od nachalnych i uciążliwych reklam (okien pop-up i pop-under, banerów itp.)

Czym nasz serwis różni się od innych...

Przeznaczyliśmy znaczne środki na zakup najnowocześniejszego sprzętu komputerowego i technologii internetowej. Dzięki temu serwis Tanie Linie Lotnicze oferuje wyjątkowo bogate i zaawansowane możliwości wyszukiwania ofert. Serwis internetowy Tanie Linie Lotnicze wyposażony jest w wiele unikalnych funkcji, które ogromnie ułatwiają zaplanowanie każdej podróży.

Narzędzie „Super Oferty” pozwala skorzystać z wyników pracy tysięcy innych użytkowników serwisu.

W pamięci potężnych serwerów Tanie Linie Lotnicze utrwalone są setki tysięcy odpowiedzi na wcześniejsze pytania, co pozwala błyskawicznie przejrzeć najciekawsze oferty na rynku.

Jeśli daty wylotu i powrotu nie są ściśle określone, to można sprawdzić na wykresie obejmującym okres jednego miesiąca, w które dni ceny są najniższe.

Następnie wystarczy jednym kliknięciem zaktualizować ceny w oparciu o oferty znalezione przez innych użytkowników.

Zaawansowane funkcje wyszukiwania w naszym serwisie umożliwiają znalezienie takiej oferty, która możliwie najlepiej zaspokaja potrzeby użytkownika.

Wyszukiwanie można zawęzić przez podanie czasu wylotu i czasu przylotu, ceny, linii lotniczych lub biura podróży, a nawet odległości celu podróży od znajdujących się w pobliżu lotnisk.

Narzędzie „Porównanie różnych środków transportu” pozwala porównać ceny różnych środków transportu na tej samej trasie oraz sprawdzenie, czy taniej jest podróżować pociągiem, samolotem, autobusem lub promem.

Wyszukiwarka Tanie Linie Lotnicze udostępnia także zaawansowane narzędzie, które pozwala sprawdzić na mapie, jakie lotniska położone są w promieniu 150 km od miejsca wyjazdu lub celu podróży.

Dysponując tymi informacjami można następnie sprawdzić, czy połączenia z wykorzystaniem innych lotnisk nie są tańsze.

Na mapach udostępnianych przy porównywaniu różnych środków transportu zaznaczone są także dworce autobusowe i kolejowe, a także przystanie promowe i lotniska.

Serwis Tanie Linie Lotnicze wyposażony jest także w dynamiczną wyszukiwarkę nazw geograficznych. Po podaniu nazwy mało znanej miejscowości, użytkownik może zobaczyć na mapie najbliższe lotniska.

Tanie Linie Lotnicze zapamiętuje najnowsze wyszukiwania. Aby zobaczyć najnowsze oferty spełniające podane wcześniej kryteria, po powrocie na naszą stronę użytkownik musi tylko kliknąć przycisk „aktualizuj”.

Tanie Linie Lotnicze umożliwia także wydrukowanie pełnej listy znalezionych ofert.